Przeglądasz ofertę jako gość. Jeżeli jesteś klientem B2B to zaloguj się, aby poznać cały asortyment oraz indywidualne ceny.

flagi włoska i polska   Bottari Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Bottari Europe, której główna siedziba mieści się w Pomponesco we Włoszech. Międzynarodowe filie Bottari Europe, oprócz Polski, znajdują się w Czechach, Hiszpanii, Łotwie, Rumunii, Portugalii i na Węgrzech. 

Na rynku polskim prowadzimy nieprzerwaną działalność od 1995 roku.
Od tego czasu rozwijamy swoje zaplecze magazynowe, sprzedaż oraz stale poszerzamy grupę dostępnych produktów i kategorii produktowych. Efektem rozwoju jest wybudowanie nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego z lokalizacją w podwarszawskiej miejscowości Radziejowice, gmina Radziejowice. W całej Polsce posiadamy rozbudowaną sieć Przedstawicieli i merchandiserów działających pod opieką doświadczonych Dyrektorów Regionalnych.

lokalizacja Bottari Polska

Nasze produkty dostępne są w sieci hipermarketów, na stacjach benzynowych, w hurtowniach i sklepach specjalistycznych na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy ponad 5.000 produktów w 50 kategoriach.

W Radziejowicach oprócz magazynów znajdują się również biura działów: administracji, logistyki, sprzedaży, zakupów oraz główny punkt serwisowy dystrybuowanych przez nas rowerów, rowerów wspomaganych elektrycznie i hulajnóg elektrycznych.  

Dzięki konkurencyjnej ofercie, przygotowywanej z myślą o zachowaniu najwyższych standardów przy jak najkorzystniejszych cenach, rozwijamy sprzedaż swoich produktów nie tylko w sektorach hurtowych ale i detalicznych. W naszym centrum logistycznym przygotowana jest ekspozycja i wzorcownia produktów oraz punkt sprzedaży detalicznej wraz z pełnym zapleczem do sprawnej obsługi internetowych zamówień B2B i B2C.

Dzięki wieloletniej współpracy z włoskimi producentami rowerów m.in: Cicli Esperia Spa, Bottecchia Cicli s.r.l, ATALA S.p.A, M.B.M. S.R.L., Denver S.R.L. w naszej ofercie obecne są marki BOTTECCHIA, TORPADO, FONDRIEST, ATALA i WHISTLE. W ramach umów partnerskich świadczymy również serwis dla rowerów tych brandów. 

Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem hulajnóg elektrycznych produkowanych pod logiem: Ducati, Ducati Scrambler, Aprilia, Lamborghini, Alfa-Romeo oraz Jeep. Od 2024 prowadzony jest też u nas autoryzowany serwis producencki.   

Regularnie rozwijamy swoją ofertę sprzedażową dołączając do portfolio nie tylko nowe produkty, wprowadzane na rynek pod własnym logo, ale również nawiązując współpracę z producentami i fabrykami specjalizującymi się w określonych grupach produktowych (m.in foteliki rowerowe, specjalistyczna chemia samochodowa i rowerowa, detailning, agregaty, sprzęt ogrodniczy).  

Jesteśmy laureatami licznych nagród i wyróżnień. Nasze zaangażowanie i zaufanie Klientów pozwoliły nam znaleźć się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Forbesa oraz konkursie Gepardy Biznesu. Jakość naszych produktów docenili Konsumenci przyznając nam Laur Klienta oraz nominację w konkursie Jakość Roku 2010. W 2011 roku dołączyliśmy do grona wiarygodnych i rzetelnych przedsiębiorstw, otrzymując Certyfikat Rzetelności. W 2012 roku po raz drugi otrzymaliśmy wyróżnienie w 12 Edycji Rankingu Gazele Biznesu w kategorii firm najdynamiczniej rozwijających się na rynku.

Od wielu lat jesteśmy zaangażowani społecznie. Wspieramy przedsięwzięcie pod nazwą „Teatr Za Jeden Uśmiech”, który ze swoimi przedstawieniami odwiedza szpitale dla dzieci, hospicja i domy dziecka w całej Polsce. Wspólnie z placówkami oświatowymi w Radziejowicach, uczestniczymy w przedsięwzięciach, które pozwalają rozwijać umiejętności oraz zainteresowania dzieci i młodzieży w gminie. 

Firmę Bottari Polska stworzyły 3 osoby. Dzisiaj nasz zespół liczy prawie 50 osób w działach: Zakupów, Sprzedaży i Marketingu, Logistyki oraz Administracji. Z naszymi partnerami biznesowymi na bieżąco utrzymuje kontakt ogólnopolska sieć Przedstawicieli Handlowych. Zespół tworzą profesjonaliści, posiadający doświadczenie w branży oraz umiejętność reagowania na potrzeby Klientów.

Nasza firma rozwija się dzięki naszemu zaangażowaniu i konsekwencji w działaniu. W codziennej pracy stawiamy na partnerstwo, wzajemny szacunek oraz ciągłe doskonalenie. Chcemy wnosić wysoką kulturę osobistą, przejawiającą się poprzez szacunek do ludzi, wsparcie i uczciwość. Pokazać, że poprzez odpowiedzialność, pokorę i odwagę można osiągnąć sukces. Podejmując wyzwania, wierzymy, że „marzenia nieraz stają się rzeczywistością… najważniejsze uwierzyć” (Paolo Bottari, Prezes Zarządu).

boottari about us

Loading...