Przeglądasz ofertę jako gość. Jeżeli jesteś klientem B2B to zaloguj się, aby poznać cały asortyment oraz indywidualne ceny.

W 2021 włoska firma AREXONS S.P.A. od blisko 100 lat specjalizująca się w produkcji chemii samochodowej, zaprezentowała nową linię produktów kosmetycznych dedykowaną jednośladom. Dzięki wyjątkowej jakości produktów SVITOL BIKE – kompleksowa oferta 7 preparatów przeznaczanych do rowerów– została OFICJALNYM PRODUKTEM Giro d'Italia 2024. W 2023 kolarze tej imprezy też korzystali z pełnej gamy produktów SVITOL jako partnera technicznego tej imprezy.

SVITOL%20GIRO%20ITALIA%2001.png

Ze względu na swoje nowoczesne formuły produkty AREXONS doskonale sprawdzają się zarówno podczas czyszczenia i konserwacji rowerów tradycyjnych, jak i elektrycznych.

W zamyśle producenta środki przeznaczone są dla szerokiej grupy PRO A/M, czyli zawodowców i amatorów kolarstwa. Testowane były zarówno na rowerach szosowych, jak i na nie unikających błota i znoszących ciężkie warunki terenowe MTB oraz gravelach. Produkty AREXONS są proste i intuicyjne w użyciu, a korzystanie z nich nie wymaga fachowej wiedzy z zakresu detailingu. Siedem podstawowych preparatów pozwala kompleksowo zadbać o rower w zakresie: czyszczenia, odtłuszczania i smarowania. W każdej fazie i na każdym etapie projektowania inżynierowe AREXONS czerpali z wiedzy wykorzystywanej podczas opracowywania produktów do konserwacji i czyszczenia aut oraz wymagającego detailingu. Efektem tego są nie tylko wyjątkowe formuły SVITOL BIKE, ale też dbałość o detale jak np.: wytrzymałe dozowniki pracujące nawet przy odwróconej puszcze oraz silnie spryskujące aerozole.   

Zasadowa formuła SVITOL BIKE DETERGENT została przygotowana tak, aby skutecznie, bez zbędnego wysiłku oraz bezpiecznie wyczyścić rower.

Łatwy w dozowaniu i bezpieczny dla wszystkich elementów roweru SVITOL BIKE DETERGENT zawiera dodatek polimerowy, który usuwa elementy twardej wody (magnez i wapń) oraz zanieczyszczenia smogowe i pyłowe (żelazo, cynk i metale ciężkie) zapobiegając jednocześnie powstawaniu zanieczyszczeń przez ponowne osadzanie się brudu na czyszczonej powierzchni i przyczyniając się do wzmocnienia typowego efektu rozjaśniającego.

Dzięki silnemu i precyzyjnemu dozowaniu SVITOL DISC BRAKE DETERGENT usuwa brud, tłuszcz, pozostałości płynu hamulcowego i oleju z tarcz i klocków hamulcowych.

Szybko i efektywnie niweluje stary smar, poprawiając skuteczność hamowania jednocześnie zapobiegając piskowi hamulców, zapewniając lepszą skuteczność i trwałość całego układu hamulcowego.

Oparty o formułę na bazie rozpuszczalników SVITOL BIKE SUPER DEGREASER nie tylko szybko usuwa:
- tłuszcz,
- olej,
- kurz,
- smołę i brud,
- ale także zmniejsza zużycie komponentów roweru.
Zaprojektowany w technologii suchego odtłuszczania, nie pozostawia śladów i nie wymaga spłukiwania wodą, ponieważ dzięki jakości wykorzystanych surowców i ich czystości odparowuje, pozostawiając powierzchnię całkowicie czystą.

Nowoczesna technologia środków smarnych, którą zastosowano przy produkcji SVITOL BIKE: SVITOL BIKE WET CHAIN LUBRICANT (przeznaczony na warunki mokre), SVITOL BIKE DRY CHAIN LUBRICANT (przeznaczony na warunki suche) oraz uniwersalny SVITOL BIKE CHAIN LUBRICANT, opiera się na wykorzystaniu mikrocząsteczek ceramicznych. Zawarte w smarach SVITOL BIKE osadzają się na powierzchni metalu, zapewniając w ten sposób maksimum przyczepności i adaptację do mikrochropowatości podłoża i powierzchni umożliwiając dzięki temu efektywne smarowanie.

SVITOL TYRES INFLATION AND REPAIR służy do natychmiastowej naprawy i pompowania każdego rodzaju opon: z dętką lub bez, bez konieczności zdejmowania koła. Wnika głęboko w oponę, tworząc stabilny i długotrwały film uszczelniający, który zapewnia skuteczną naprawę i pozwala bezpiecznie dotrzeć do najbliższego serwisu. SVITOL TYRES INFLATION AND REPAIR pozwala zachować optymalne ciśnienie w oponie, przez co utrzymany jest komfort jazdy.

Pełną ofertę produktów SVITOL BIKE można znaleźć na naszej stronie, wystarczy tylko odwiedzić: SVITOL BIKE

Loading...