Przeglądasz ofertę jako gość. Jeżeli jesteś klientem B2B to zaloguj się, aby poznać cały asortyment oraz indywidualne ceny.

Zaprojektowany we włoskiej estetyce przez mieszczące się niedaleko Rimini MBM Cicli srl, KAIROS E1200 to ciekawa alternatywa dla krajowych modeli w segmencie rowerów MTB wspomaganych elektrycznie. Wygodna pozycja, sprawdzony 10-rzędowy napęd Shimano Deore, 29'' calowe opony Schwalbe Smart Sam, sprawiają, że pochodzący ze słonecznej Italii uniwersalny hardtail, sprawdzi się nie tylko podczas przejażdżek w lesie czy po szutrach, ale zapewni też komfort poruszania się po mieście.

KAIROS wyposażony jest w silnik włoskiego producenta OLI e-Bike Systems. Umieszczony centralnie Oli Sport Plus charakteryzuje się momentem obrotowym wynoszącym 85 Nm dostępnym już od 30 obrotów na minutę. Przygotowana z dużą precyzją jednostka zapewnia naturalne odczucia z jazdy poprzez bardzo płynne wspomaganie. Centralne umiejscowienie silnika pozwala na zachowanie balansu oraz daje duże pole do sprawnego manewrowania rowerem podczas przemieszczania się po odcinkach leśnych.   

Rower posiada 5 poziomów wspomagania, którymi użytkownik zarządza z poziomu kolorowego wyświetlacza LCD HIGH VISION i dołączonego do niego sterownika. Wyposażony w Gorilla-Glass® display spełnia podstawowe funkcje licznika rowerowego m.in: mierzy pokonany dystans, czas wycieczki, automatycznie przechodząc w tryb nocny lub dzienny w zależności od natężenia światła. Co istotne wyświetlacz roweru, pozwala kontrolować poziom naładowania baterii. LCD HIGH VISION, po wprowadzeniu danych użytkownika (wiek, waga, płeć), wyświetla również orientacyjną informację o spalonych kaloriach.

Układ elektryczny zasilany jest ukrytą w ramie baterią Phylion (36 V, 14 Ah, 504 Wh) pozwalającą w optymalnych warunkach na pokonanie z asystą silnika około 100km. 

Producent roweru przewidział możliwość wycieczkowego tunningu KAIROSA w wersję SUB. Rower można wyposażyć w błotniki, bagażnik oraz podpórkę. Przyjazna geometria roweru w połączeniu z trekkingowym osprzętem pozwala na zaplanowanie dłuższych wycieczek rowerowych. 

MSM KAIROS SUB

MBM KAIROS SUB 01

O zaletach i wrażeniach z jazdy tym modelem można przeczytać w materiale przygotowanym przez redakcję BIKEWORLD.PL. W artykule opisany jest nie tylko test KAIROSA, ale również zawarta jest charakterystyka produktów OLI e-Bike Systems, które spotkać można w rowerach takich marek jak: Bottecchia, Atala, Torpado, Olympia, Whistle, Bianchi czy BCargo.

KAIROS E1200 jest także dostępny w ofercie naszego sklepu

rower e-MTB Kairos MBM

Loading...