Przeglądasz ofertę jako gość. Jeżeli jesteś klientem B2B to zaloguj się, aby poznać cały asortyment oraz indywidualne ceny.

Dlaczego chcieliśmy być na BIKE EXPO?

W dniach 6 - 7 kwietnia 2024 r. mieliśmy wyjątkową okazję wziąć udział w „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, który powrócił na zadaszoną płytę PGE Narodowego.
BikeExpo.pl stało się największą imprezą tego rodzaju w Polsce, a Narodowy Test Rowerowy rozrósł się na skalę europejską i nadal prężnie się rozwija, promując zdrowie, poprzez uprawianie sportu oraz szeroko pojętą eko komunikację.
Targi rowerowe i spotkania z gwiazdami sportu rozrosną się do dwóch, a może nawet trzech poziomów!
Testy rowerów odbyły się — podobnie jak w latach 2018-2019 - na zadaszonej płycie boiska, co nadało im zupełnie nowy wymiar. Uczestnicy mieli możliwość testować i porównywać setki rowerów niezależnie od warunków pogodowych. Partnerem Głównym Wydarzenia pozostały Tour de Pologne i Lang Team, Partnerem Technologicznym Bafang Electric, a Partnerem Strefy Testowej została firma Ekoi, która dostarczy 100 sztuk kasków i okularów dbających o bezpieczeństwo testujących i sygnowanych logo „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”.
Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu uczestników, a także wystawców. Gośćmi specjalnymi były takie gwiazdy jak: Chris Froome, Maciej Bodnar, Mateusz Kusznierewicz, Adam Probosz, Mariusz Czykier, Ola Kieda, czy Taba na rowerze. Wszyscy pasjonaci jazdy na rowerze mogli spotkać się w jednym miejscu i zobaczyć wszystkie nowe produkty, jakie branża oferuje.

ekspozycja rowerów na Bike Expo 2024rowery Bottecchia na Bike Expo 2024

Co pokazaliśmy na BIKE EXPO?

Naszym celem była prezentacja marek nowych i starych, rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi, prezentacja możliwości modelowych naszych dostawców, a również pokazanie nowych produktów - SVITOL.
W części ekspozycyjnej zaprezentowaliśmy uczestnikom liczne, najlepsze i najbardziej wyróżniające się modele z naszej oferty:
- rowery cargo marki SUM w tym nowoczesny, 4-kołowy, carbonowy E-CARGO SUM X,
- rowery marki Torpado tj.: gravel Zenith i Kepler oraz full MTB RENERO
- modele dla dzieci nowej marki GANAZ wyróżniające się lekką ramą, doskonałym designem.

Wraz z marką Bottecchia pokazaliśmy topowe modele rowerów szosowych tj.: Emme 4 i Aerospace
Tym, którzy wolą uterenowioną odmianą kolarzówki prezentowaliśmy przepiękny i świetnie wyposażony model Gravel Carbon
Reprezentantem klasycznego gatunku MTB marki Bottecchia był model AQUILA ROSSA w najlepszej odmianie wyposażenia.

możliwość przetestowania rowerów Bottecchia i Torpado podczas Bike Expo 2024

Uczestniczyliśmy też w teście rowerów, gdzie każdy z uczestników wydarzenia mógł przejechać się wybranymi modelami rowerów.

Do przetestowania przekazaliśmy m.in.:

Testy odbywały się w rozmaitych warunkach, co sprawiało, że testujący mógł sprawdzić rower w każdych odpowiadających swoim potrzebom warunkach. Uczestnicy mogli jeździć: klasycznie pod dachem po kole, na zewnątrz - po płaskiej nawierzchni, ale i po ostrych podjazdach i zjazdach z terenem równym i po wystającej kostce. Co więcej, na zainteresowanych czekał również tor przeszkód, pump track, a najmłodsi mogli sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód dedykowanym dzieciom.
W ciągu dwóch dni wypożyczyliśmy rowery ponad 700 razy a wielu z klientów, jechało więcej niż jednym modelem roweru, chcąc przekonać się o różnicy w sposobie prowadzenia, wygodzie, funkcjonalności czy sposobie jazdy.

Prezentowaliśmy nową na naszym rynku profesjonalną chemię rowerową Svitol, która jest liderem w produkcji preparatów do konserwacji i czyszczenia roweru. Nasi odwiedzający otrzymywali próbki smaru do łańcucha na suche i mokre warunki jazdy. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne rozmowy, widzimy się już wkrótce!

Loading...